Prosinec 2008

Sen mnoha dívek

21. prosince 2008 v 21:20 Chace Crawford

Život Nata Archibalda a hezkého herce, který ho hraje, je si v něčem dost podobný. Zeptali jsme se devatenáctileté country zpěvačky Taylor Swiftové, s kým by si z celebrit dala rande. Chace Crawford ! Ten mimochodem naposledy chodil také s country zpěvačkou, Carrie Underwoodovou. Swiftová není jediná, kdo o něm sní. V nedávném rozhovoru pro Cosmopolitan s Amandou Bynes, která uvedla, že s herci nechodí, ale Crawford vypadá příliš dobře. Také se říká, že Lindsey Lohan byla Chacem poblázněná před několika měsíci. Je jasné, že pan Crawford je teď žádán, ať o tom víte nebo ne, chcete ho !



Chace se objeví v klipu Leony Lewis

21. prosince 2008 v 16:30 novinky
chace crawford leona lewis 02

Lamač srdcí z Gossip Girl se objeví v klipu zpěvačky Leony Lewis pro singl "I Will Be". A jak se vůbec dali dohromady ? Oběma je 23 let, jeden se narodil v Texasu, druhý v Londýně. Chace byl v Londýně před několika měsíci, aby propagoval Gossip Girl. Šel na párty a tam potkal Leonu. Ti dva se rychle skamarádili a o několik týdnů později mu Leona volala, jestli by si nezahrál v jejím novém klipu.

Spřízněná duše mě rozesměje

19. prosince 2008 v 9:33 rozhovor
Chace Crawford známý jako lamač srdcí, Nate Archibald z Gossip Girl, by se mohl stát vztahovým poradcem, kdyby mu to nevyšlo s hraním.

V zaří nabízel své rady ohledně lásky v rubrice "Dear Chace" časopisu Glamour. Tady máte ty nejlepší typy:

Teen Vogue VŮDCE DAVU

19. prosince 2008 v 9:32 rozhovor
Neměl jsem ani tušení, jak jsou ty knihy populární, dokud jsem to neřekl své mladší sestře a všechny její kamarádky začaly šílet !

Tohle není drb. Chace Crawford vládne škole v novém seriálu Gossip Girl. Fotografie: Terry Richardson.

Chace Crawford, hvězda Gossip Girl, se vyhýbá otázkám o přítelkyni dost rychle. ,, Hm, měl jsem jeden dlouhý vztah," říká do telefonu ve svém apartamentu v Los Angeles. A potom upovídaný herec zmlkne. Všechno, co řekne je, ze to skončilo před tím, než nastoupil na Pepperdine University v Malibu. ,, Ve škole každý věděl, čím chce být, kromě mě. Byl jsem osamělý vlk." Chace zvažoval, že bude následovat otcovy kroky a stane se lékařem, ale nakonec se rozhodl zkusit štěstí na komerčním castingu. Minulé léto měl hlavní roli v thilleru The Covenant (Smlouva).
Ale ten největší zlom určitě nastane tento podzim, kdy zazáří jako záhadný lamač srdcí, Nate Archibald, v návykovém dramatu Gossip Girl, adaptace knih Cecily von Ziegesar. ,, Neměl jsem ani tušení, jak jsou ty knihy populární, dokud jsem to neřekl své mladší sestře a všechny její kamarádky začaly šílet ! "směje se. Ačkoli hrát mezi dvěma super holkami je úžasné, Chaceovi se víc líbí natáčet v New Yorku, srdci filmu. A bude pro něj milé, že se dostane z Los Angeles. ,, Nechci být v každé scéně. Rád jsem s přáteli pod širákem a dobře se bavím. Nejsem komplikovaný," říká. ,, Jsem prostě dítě z Dallasu."


školy

19. prosince 2008 v 9:19 Chace Crawford
PEPPERDINE UNIVERSITY
http://z.about.com/d/losangeles/1/0/2/4/-/-/Pepperdine.jpg




O Natovi

16. prosince 2008 v 16:52 rozhovor - video


Nate je rozhodně součástí této elitní společnosti, dětí ze soukromých škol. Chodí na chlapeckou soukromou školu a je to takový ten okouzlující kluk, který dokáže pobláznit holky. Je mu sedmnáct, užívá si, občas se dostane do průšvihu a je tak trochu jako já, v určitém směru. Už je součástí toho, kým jsem.

Je to poctivý a milý kluk, který chce dělat správné věci. Trochu zápasí se svou budoucností, je na něj kladen velký tlak, když je v tak vysoké společnosti, a je to velmi povrchní. Prochází mnoha těžkými situacemi. Jsem nadšený, že ho hraju. Doufám, že o něm zjistím víc a poznám celou osobnost Nata Archibalda. V pilotním dílu se toho děje hodně, má za sebou románek se Serenou, kamarádkou jeho přítelkyně Blair. Ukážou se tam naše flashbacky. Podvedl jsem svou holku s její nejlepší kamarádkou, což je směšné. Nate je uvnitř dobrý člověk a je pro něj těžké mít náklonnost ke dvěma dívkám. Pro mě by to tak těžké nebylo ...:D

Tisk

16. prosince 2008 v 16:33 Media









Videa

16. prosince 2008 v 16:27 Media






Tvář Versace´s Men

16. prosince 2008 v 16:21 novinky

Říká se, že je Chace Crawford velmi blízko podepsání smlouvy s Versace, kde by nahradil Patricka Dempseyho, který měl být tváří kolekce pro muže na jaro/léto 2009.

VMan

16. prosince 2008 v 16:13 rozhovor




"Je ironické, že v 'Gossip Girl' jsme sledováni neznámým blogerem a teď jsme sledováni i v opravdovém životě," říká Chace, který je předmětem diskuzí o jeho homosexulitě už mnoho měsíců."Nečtu blogy. Dokonce jsem donedávna nevěděl, co je Gawker."
"Ti blogeři napíšou všechno, co uslyší. Tohohle se nikdy nezbavíte," pokračuje.
"Když si stoupnu vedle psa, řeknou, že spolu chodíme. Nebo vedle sestry - To už se mi stalo. Neřeším to."


CosmoGirl Confession

12. prosince 2008 v 17:05 rozhovor - video




Ahoj CosmoGirls, jsem Chace Crawford z Gossip Girl, koukejte se na seriál každou středu v 8 večer (teď už pondělí) !

Kdybys měl jít na ples, s jakou celebritou bys šel ?
Hm.. asi s Kate Beckinsale..musím si vybrat Kate Beckinsale.. nebo možná Natalii Portman
Jak by ses jí zeptal ?
Jako na rande ? Nevím, tak bych jí vzal třeba na Knicks.
Jak se nejlépe bavit při tanci ?
Napadá mě spousta věcí..ale..no, stačí tancovat.
Co zrovna teď posloucháš ?
Rock. Mám rád všechny ty klasiky jako White stripes, Nirvanu, Sublime.. Audioslave.
Co jsi naposledy poslouchal na iPodu ?
Audioslave
Co más v kapse ?
iPhone, pas, klíč, rukavice
Jaké máš vyzvánění na mobilu ?
Takovou lacinost, něco jako úvod k American beauty.
Jakou reality show bys určitě vyhrál ?
Vyhrál ? Bez námahy ? Survivor (Trosečník)
Jakou nejlepší radu jsi dostal od mámy ?
To je těžká otázka. Hm, uprav si vlasy.. haha.. stůj rovně...
Čeho se nejvíc bojíš ?
Pavouků...děsivý..
Kdo je podle tebe Super Drbna ?
Chuck.
Nate ne ?
Ne, Nate to nebude.
Proč ?
Nevím, může být.. člověk nikdy neví

Seventeen

11. prosince 2008 v 15:53 rozhovor

1. Kdy ses poprvé líbal ? Bože, to bylo asi v 6. třídě s mojí první holkou Kiley. Byla dvojčetem mého nejlepšího kamaráda. Přátelím se s ní dodnes.

Jak šel čas

7. prosince 2008 v 17:19 Chace Crawford
2000s
Chace Crawford

Chace na univerzitě

Crawford, syn dermatologa, pracuje jako model a chodí na Trinity Christian Academy. Po maturitě v roce 2003 míří do Malibu na Pepperdine University. "Každý kolem mě věděl, kým chce být," Crawford říká Teen Vogue v roce 2007. "Ale já ne - Byl jsem osamělý vlk."
2006
Chace Crawford
září

Síly temna

Crawford dostává první větší roli v thrilleru The Covenant. Hraje jednoho ze čtyř kluků spolu s krásným Taylorem Kitschem Friday Night Lights. Film vydělal více než 23 millionů dolarů.
2007
Chace Crawford
září

Gossip Girl: Nate Archibald

Crawford nosí saka a khaki kalhoty a hraj komplikovaného Nata Archibalda v Gossip Girl, dramatu vysílaném na CW, adaptaci šťavnatých novel od Cecily von Ziegesar. Tenhle seriál sleduje životy boatých dětí z New York City Upper East Side. "Jsem pyšný, že jsem součástí toho všeho."

Chace Crawford
říjen

Chace & Carrie

Crawford, 22, je vyfocen New Yorku s country zpěvačkou a vítězkou American Idol (u nás Česko hledá superstar) Carrie Underwoodovou, 24, ale zpěvačka vztah popírá. V dubnu 2008 potvrdila rozchod: "Rozešli jsme se. UŽ měsíc jsem s ním nemluvila. " PEOPLE uvádí, že zlomila Chaceovi srdce.
2008
Chace Crawford
březen

Kluci z Gossip Girl na obálce Out!

Se svými kolegy Edem Westwickem a Pennem Badgleyem se Chace objevil na obálce časopisu Out, který se zaměžuje na homosexuální populaci. Později musel bývalý člen 'N Sync JC Chasez popřít spekulace o jeho vztahu s Chacem.


Chace Crawford
listopad 2008

Crawford mluví do Details

The boys of Gossip Girl put their smoldering good looks to use on the November cover of Details. Chace řeší s kluky z GG, jaký to je být terčem drbů po ,tom co se na druhou sérii seriálu dívají skoro 4 miliony diváků "Bývalý model, teď herec, sladká očka, neví co dělá... a Perez Hilton říká, že vypadám jako gay,'" říka Crawford.