Seventeen

11. prosince 2008 v 15:53 |  rozhovor

1. Kdy ses poprvé líbal ? Bože, to bylo asi v 6. třídě s mojí první holkou Kiley. Byla dvojčetem mého nejlepšího kamaráda. Přátelím se s ní dodnes.

2. Která celebrita tě nejvíc přitahuje ? Angelina Jolie nebo Brittany Murphy. Vlastně jsem Brittany Murphy potkal a jí to vyznání přišlo milé. A Angelina Jolie … no táák !
3. Jaký styl tě u holky trochu mate ? Velké sluneční brýle , jako nosí Paris Hilton. Vypadají jako mimozemšťanky.
4. Miluješ nějakou romantickou komedii ? 10 věcí, které na tobě nenávidím. Ta je první, co mě napadla. Fakt se mi líbí. Byla skvělá a opravdu vtipná !
5. Na co se rád koukáš na televizi ? Jsem fanatik do Office, ale to si nevyčítám. Mým hříchem je The Real World. Koukám na to už od střední.
6. Kdo by mohl hrát tebe ve filmu ? To je těžká otázka. Jsem fanouškem DiCapria, takže bych vybral jeho.

7. Jaké je tvé vysněné povolání ? Byl bych rád pilotem Air Force, možná. Vždycky jsem to chtěl dělat už od dětství. Byl jsem fanouškem Top Gun. Koukal jsem na to jednou měsíčně.
8. S kým by sis vyměnil život na jeden den ? Asi s Dirkem Nowitzkim - asi nevíte, kdo to je. Je basketbalistickou hvězdou Dallas Mavericks tohoto roku. Jsem fanatik do sportu, chtěl bych vědět, jaké to je být basketbalistou.
9. Kdo ti je z rodiny nejbližší ? Určitě můj otec. Poslední roky jsme se opravdu sblížili. Pracuje jako dermatolog v Dallasu, takže jsme opačné osobnosti. Je typem A, a já se nestresuju a jsem kreativní. On se pokouší pochopit herectví. Vždycky je na IMDB. Chce začít investovat do filmu. To nás sblížilo.
10. Jaká je tvoje oblíbená www stránka ? Mám rád www.break.com. Mají všechny ty videa, co lidé posílají, něco jako YouTube, ale děsivější videa. Je tam spousta bouraček, zranění atd. Nemůžu se od toho odtrhnout třeba hodiny.
11. Bez jakého jídla nemůžeš žít ? McDonald's. Chodil jsem tam pořád. Nejsem zrovna fanda do zdravé výživy, ale snažím se to vyrovnat, takže tam teď zajdu tak jednou do měsíce, hlavně po Supersize Me.
12. Jaký je tvůj zlozvyk ? Mám všude rozházené špinavé prádlo. To je můj nejhorší zlozvyk.
13. Co jsi naposledy poslouchal na iPodu ? The White Stripes - "The Icky Thump." Právě jsem to stáhnul, takže ta je poslední, kterou jsem poslouchal. Mám rád old school, hip-hop, Sublime, Nirvanu, old rock - spoustu věcí.
14. Co sis naposledy koupil ? Myslím, že párek v rohlíku na ulici. Předtím tričko od Dieselu.
15. Co se ti včera zdálo ? Myslím, že o psu. Chci psa a můj kámoš má velkého mastiffa a toho chci taky. V tom snu jsem utíkal ve svém Airforce One před psem s obrovskou hlavou.
16. Kolik máš přesně teď v peněžence ? To je legrační, nemůžu najít svou debetní kartu a jinak mám jenom $25 v kapse.
17. Doplň: Když mi bylo 17, byl jsem ____________. Ignorant. Ne, byl jsem... prchlivý. Byl jsem... rebel. Černou ovcí rodiny. Byl jsem.....rád, že jsem odmaturoval. Byl jsem.... v Texasu. Miloval jsem život v 17 letech. Bylo to jednodušší, nekomplikované. Byl jsem ... jednoduchý. Co tohle ? Byl jsem prostě jednoduchý.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama