Leden 2009

Serena van der Woodsen

31. ledna 2009 v 19:01 | Nate Archibald |  Elita
Serenu jsem miloval snad odjakživa. Chodil jsem s Blair, přesto jsem pořád myslel jen na ni. Jednoho dne to došlo tak daleko, že jsme se sblížili tak, jak je nejvíc možné. Pak zmizela. Celý rok jsem se trápil a přemýšlel, co ji donutilo utéct. Udělal jsem něco špatně ? To je hloupá otázka. Samozřejmě, že ano ! Podvedl jsem svou holku s její nejlepší kamarádkou. Serena se nejspíš nemohla zbavit nesnesitelného pocitu viny, a tak radši z New Yorku odjela. Naneštěstí , nebo naštěstí pro mne, ji přivedl zpět pokus o sebevraždu jejího bratra. Se mnou už ale nechtěla ztratit ani slovo. Nevrátila se kvůli mně. Postupně jsem se vzdal naděje, že bychom někdy byli spolu. Teď jsou z nás dobří přátelé a nejspíš to tak navždy zůstane. To ale neznamená, že zapomenu.

Změna je život

24. ledna 2009 v 16:12 spatřen ! - fotografie
Víc než jen několik příležitostných známostí si Drew Barrymore (33) nedopžeje. Od té doby, co se v červenci rozešla s Justinem Longem, začla intenzivně flirtovat. S Barrym Mendelem, producentem, jejího režisérského debutu, nemá údajně pouze kolegiální vztah. Ale přitahují ji velmi mladí muži. S Chacem Crawfordem (23), hvězdou amerického seriálu Gossip Girl, se nedávno sblížila na party.

Vtipní muži 2009: Chace Crawford

24. ledna 2009 v 15:59 rozhovor

Chace Crawford, má tu nejvíc sexy roli pro středoškoláka. Jako Nate Archibald v Gossip Girl chodil se čtyřmi dívkami svého věku a jednou straší. Dokonce si našel čas a zahrál si ve filmu The Haunting of Molly Hartley, ve kterém je do něj zamilovaná hrdinka.

Uvádí tě něco u žen do rozpaků ?
Že šílí a neřeknou proč.

Nějaká oblíbená celebrita ?
Potkal jsem Kate Hudson na Super Bowl. Říkal jsem si "Člověče, to je Penny Lane z Almost Famous!" Pak mi to došlo.

Ovlivnila tě nějaká starší žena ?
Jo, je to docela lichotivé. Měl jsem nějaké skvělé rozhovory s velmi vzdělanými ženami.

Co je podle tebe na tobě nejlepší ?
Myslím, že jsem velmi otevřený pro nové zkušenosti a nekonvenční věci. Myslím, že se díky tomu setkávám s velmi zajimavými lidmi.

Dal ti někdo nějskou dobrou radu ?
Filmový režisér Joel Schumacher jednou řekl: "Úspěch nastává, když se připravenost setká s příležitostí. " Snažím se na sobě makat a až přijde příležitost, vzít ji za pašesy.

Loaded

11. ledna 2009 v 15:32 filmografie


Co hledá na dívce

5. ledna 2009 v 17:45 rozhovor
"Nemám žádné směrnice pro tu pravou. Když mě zaujme, tak mě zaujme."

Copak to kouří ?

1. ledna 2009 v 13:23 spatřen ! - fotografie
gosssssip.jpg

Taylor Momsen, Chace Crawford a Zoe Kravitz to rozjeli na Diesel párty v Brooklynu.

S jakou vůní se cítí nejlépe

1. ledna 2009 v 13:04 Chace Crawford
ČERSTVĚ POSEČENÁ TRÁVA

"Vyrůstal jsem na fotbale a golfu a taky jsem sekal trávu. Když cítím čerstvě posečenou trávu, probudí mě to, musím se pohybovat. Mám spoustu energie, je to osvobozující."