LadMag: ,,Někdy mohou být dívky děsivé"

22. února 2009 v 21:05 |  rozhovor
"Takže v kině budete jen ty a Chace?" To zní jako sen, ale my jsme právě přijely do hotelu, kde Chace bydlí a jeho mluvčí nás informuje, že se setkáme s Chacem v kině. OMG. "Můžeme si sednout do zadní řady ? " Ptáme se herce. Má asi 183 cm a mrká na nás jstejně uhrančivě jako Nate Archibald. Odvádíme ho dozadu a přitom se připitoměle smějeme - což se nestalo... od té doby, co jsme s ním měly rozhovor naposledy..


Takže jaké to je být velkou hvězdou ?

[Směje se] "Je to divné. The star thing is so weird. INemyslím, že bych si to zasloužil. Pamatuju si na ten šílený moment, kdy jsem v srpnu opouštěl dům. Bydlím blízko staré železnice. Rozhlédl jsem se a uviděl jsem 6 billboardů s mými tvářemi v obří velikosti. Pomyslel jsem si, do čeho jsem se to sakra dostal ?!"

Jak na to reagují tví přátelé ?

"Mám stejné přátelé už od školy a připadá jim to divný. Šel jsem na úžasnou párty a zeptal jsem se jednoho ze svých nejlepších přátel, Jasona, jestli se u mě nechce stavit. Byl naprosto proti a rozhodně tam nechtěl. A ja na něj: "To nevadí, pošlu ti auto." Takže pro něj přijelo auto a když vystupoval před mým dome, všude ho oslepovaly blesky novinářů. Prý: "Kámo ! Co to má bejt ?! "

Nechybí ti někdy anonymita ?

"Zatím s tím nemám tak špatné zkušenosti. Ale například některé pubeťačky mohou být opravdu děsivé - tahají mě za kalhoty, tričko a kravatu. Ale je to legrace. "

Co ty drby o tvé homosexualitě ?

" To je mazec. "

Jaké to je být lamačem srdcí ?

"Je těžší teď někoho potkat. Nemůžu si být jistý jestli se jí opradu líbím nebo je to kvůli slávě. Ale opravdu nemám sepsané vlastnosti, které by ta dívka měla mýt. Až ji potkám, tak to poznám.

Nežárlíš na BLAKE LIVELY a PENNA BADGLEYE, když se na place líbají ?

[Směje se] "Oni se na place nelíbají ! Jsou ale sladcí. Nedávno Penn měl narozeniny a Blake zorganizovala párty v klubu. Všude byly ping-pongové stoly a bylá nás tam jenom 15 a zpívali jsmeHodně štěstí, zdraví. Moc se mu to líbilo."

Chodíte spolu pařit ?

"Jasně. Skvěle spolu vycházíme. Jsme totálně vyčerpaní po natáčení, ale stjně vždycky navrhujeme, jestli si třeba nepůjdeme zahrát kulečník. "

Ty a Ed Westwick spolu bydlíte, je to tak ? Jaké to je ?
"Skvělý. Máme velkou televizi a skvělý zvuk. Je to překvapivě čisté místo. Jsem opravdu pedant, žádné smradlavé ponožky !" (lže jako když tiskne, pozn. chace.blog.cz)

Asi je to legrace být s ním 24 hodin denně...

"Rád bych vám řekl, že máme obrovské spory, ale bohužel. Není to s náma moc vzrušující !"


Rychle odpověz

Vousy nebo čistě oholený ?

"Vousy. Většinou.

Blake nebo Leighton ?

"Na to nemůžu odpovědět !"

Serena nebo Blair?

"Serena. Blair je na trochu vyšší úrovni než já !"

Blondýny nebo brunetky ?

"Nevím. Obojí. Můžu zakroužkovat oboje ? Zakroužkuju oboje."

Američanky nebo Britky ?

"Líbí se mi britský přízvuk."

LadMag 09/02
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama